Home | ΝΕΑ | ΕΛΛΑΔΑ | Τοπικό Πρωτάθλημα Ποδηλασίας Δρόμου Πάτρας

Τοπικό Πρωτάθλημα Ποδηλασίας Δρόμου Πάτρας

Το Τοπικό Πρωτάθλημα Ποδηλασίας Δρόμου διεξήχθη στις 16/17 Μαρτίου στην Πάτρα

Η συμμετοχή των αθλητών ήταν μεγάλη σε όλες τις κατηγορίες του Τοπικού Πρωταθλήματος Ποδηλασίας Δρόμου, εκτός από τις Κορασίδες και τις Νεάνιδες, που δυστυχώς δεν κατάφεραν να συμπληρώσουν τον αριθμό και έτρεξαν μαζί με τους Παίδες και τους Εφήβους αντίστοιχα.

Με 107 συμμετοχές από αθλητές και αθλήτριες στις κατηγορίες Ανδρών-Γυναικών-Εφήβων-Παίδων και Μάστερ έγιναν τα αγωνίσματα Ατομικής Χρονομέτρηησης και Αντοχής για τις δύο μέρες. Τα σωματεία που πήραν μέρος ήταν Π.Ο.Πατρών, Π.Ο. Τρίπολης, ΑΕΚ Τρίπολης, Π.Ο Καλαμάτας, Γ.Σ. ΔΥΜΗΣ, Σπαρτιατικός Γ.Σ., Ποδηλατόδρομος Πύργου, Φιλαθλητικός, Γ.Π.Σ. Αγρινίου, Κορινθιακός Π.Ο. ΣΠΟΚ Ευκλής.

Τις περισσότερες νίκες από όλα τα σωματεία τις είχε ο Π.Ο. Πατρών σε όλες τις κατηγορίες και ιδιαίτερα στην κατηγορία Ανδρών και Παίδων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα

Αποτελέσματα Εφήβων Αντοχή

A/A        ΟΝΟΜΑ          ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ 

1             ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ ΜΑΡΚ                                        Π.Ο.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

2             ΔΟΥΖΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                                                  Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

3             ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ                                            Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

4             ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                              Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

5             ΓΑΣΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓ                                          ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο.

6             ΚΑΡΑΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                          Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

7             ΖΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                       ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

8             ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                           ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ

9             ΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΠΑΝ                                      Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

10          ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                   Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

11          ΚΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                                      Π.Ο.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

12          ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ                                    ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

13          ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ                                            Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Άνδρες-Νέοι

Α/Α     ΟΝΟΜΑ          ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΚΚΙΝ.            ΤΕΡΜΑΤ.        ΕΠΙΔΟΣΗ

1          ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  20       01:33:00        2:04:30          0:31:30

2          ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:35:00        2:07:27          0:32:27

3          ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:22:00        1:55:21          0:33:21

4          ΦΡΙΝΤΖΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  01:32:00        2:05:53          0:33:53

5          ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ           Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:37:00        2:10:54          0:33:54

6          ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩ            ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  01:29:00        2:03:10          0:34:10

7          ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        Π.Τ.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ  01:26:00        2:00:23          0:34:23

8          ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  01:36:00        2:10:23          0:34:23

9          ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ     ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  01:19:00        1:53:34          0:34:34

10       ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:16:00        1:50:50          0:34:50

11       ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:31:00        2:05:54          0:34:54

12       ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ          Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:27:00        2:02:15          0:35:15

13       ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:20:00        1:56:02          0:36:02

14       ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:24:00        2:00:03          0:36:03

15       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ            Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:18:00        1:55:19          0:37:19

16       ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  Γ.Σ. ΔΥΜΗΣ    01:21:00        1:59:27          0:38:27

17       ΚΑΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Γ.Σ. ΔΥΜΗΣ    01:25:00        2:03:50          0:38:50

18       ΤΡΙΠΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ     01:17:00        1:57:48          0:40:48

Αποτελέσματα Ανδρών Χρονομέτρησης

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΚΚΙΝ.            ΤΕΡΜΑΤ.        ΕΠΙΔΟΣΗ

1          ΒΑΡΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:14:00        1:48:42          0:34:42

2          ΔΟΥΖΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Π.Τ.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ  01:06:00        1:41:51          0:35:51

3          ΦΑΡΦΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        Α.Ε.Κ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ       01:15:00        1:51:04          0:36:04

4          ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟ  Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:11:00        1:47:15          0:36:15

5          ΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΠΑΝΑ  Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ           01:09:00        1:46:17          0:37:17

6          ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  01:08:00        1:46:48          0:38:48

7          ΖΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       Α.Ε.Κ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ       01:10:00        1:49:17          0:39:17

8          ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:07:00        1:48:30          0:41:30

9          ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ         Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:02:00        1:50:57          0:48:57

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Κορασίδες

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΚΚΙΝ.            ΤΕΡΜΑΤ.

1          ΚΑΡΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ      Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:02:00        0:22:52

2          ΜΑΓΚΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ           00:03:00        0:25:17

3          ΚΟΡΑΚΗ ΑΝΝΑ          Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ           00:01:00        0:24:08

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Μάστερ Α

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΚΚΙΝ.            ΤΕΡΜΑΤ.        ΕΠΙΔΟΣΗ

1          ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ   Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:01:00        1:35:35          0:34:35

2          ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:55:00        1:31:55          0:36:55

3          ΧΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:59:00        1:36:02          0:37:02

4          ΞΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ         ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ          00:58:00        1:35:43          0:37:43

5          ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ       Π.Τ.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ  01:00:00        1:39:31          0:39:31

6          ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ      Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ           00:57:00        1:36:43          0:39:43

7          ΝΟΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   Π.Τ.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ  00:56:00        1:35:59          0:39:59

8          ΞΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  Π.Τ.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ  00:54:00        1:34:03          0:40:03

9          ΒΛΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ           00:53:00        1:36:34          0:43:34

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Μάστερ Β

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΚΚΙΝ.            ΤΕΡΜΑΤ.        ΕΠΙΔΟΣΗ

1          ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ            Π.Τ.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ  00:51:00        1:23:40          0:32:40

2          ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ            Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:46:00        1:20:42          0:34:42

3          ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΡΕΑΣ    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:49:00        1:24:31          0:35:31

4          ΡΟΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:33:00        1:09:29          0:36:29

5          ΣΕΡΕΤΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟ            Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:40:00        1:16:49          0:36:49

6          ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:50:00        1:27:28          0:37:28

7          ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ   ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ          00:43:00        1:21:41          0:38:41

8          ΠΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:36:00        1:15:32          0:39:32

9          ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:35:00        1:17:02          0:42:02

10       ΒΛΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ                       0:43:34

11       ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  00:39:00        1:25:46          0:46:46

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Μάστερ Γ-Δ

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΚΚΙΝ.            ΤΕΡΜΑΤ.        ΕΠΙΔΟΣΗ

1          ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ          00:32:00        1:09:31          0:37:31

2          ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ        Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:30:00        1:08:04          0:38:04

3          ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:31:00        1:09:59          0:38:59

4          ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟ            Π.Ο.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ       00:26:00        1:06:06          0:40:06

5          ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:23:00        1:03:30          0:40:30

6          ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:25:00        1:05:51          0:40:51

7          ΜΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:29:00        1:10:36          0:41:36

8          ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 00:28:00        1:10:58          0:42:58

9          ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ       Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:22:00        1:09:46          0:47:46

10       ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:27:00        1:18:26          0:51:26

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Νεανίδες

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΚΚΙΝ.            ΤΕΡΜΑΤ.        ΕΠΙΔΟΣΗ

1          ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  Α.Ε.Κ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ       01:05:00        1:45:37          0:40:37

2          ΚΑΖΑΜΑΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ         Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:03:00        1:49:21          0:46:21

3          ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ       Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  01:04:00                    –

Αποτελέσματα Ατομικής Χρονομέτρησης Παίδες

Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ     ΕΚΚΙΝ.            ΤΕΡΜΑΤ.        ΕΠΙΔΟΣΗ

1          ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            Π.Τ.Σ. ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ  00:21:00        0:37:48          0:16:48

2          ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:08:00        0:25:12          0:17:12

3          ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:20:00        0:37:33          0:17:33

4          ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ           ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  00:09:00        0:27:04          0:18:04

5          ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤ Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ           00:04:00        0:22:52          0:18:52

6          ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ         Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:13:00        0:31:53          0:18:53

7          ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ           00:19:00        0:38:04          0:19:04

8          ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:10:00        0:29:24          0:19:24

9          ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ     ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  00:14:00        0:33:52          0:19:52

10       ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ           00:12:00        0:32:07          0:20:07

11       ΚΟΣΟΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ   Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:16:00        0:36:07          0:20:07

12       ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ           00:17:00        0:39:01          0:22:01

13       ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ        Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ  00:06:00        0:30:35          0:24:35

Αποτελέσματα Ανδρών Αντοχής

A/A          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ          ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ

1               ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ               Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

2               ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛ       Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

3               ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ                    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

4               ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡ                    ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

5               ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ                     Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

6               ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ         Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

7               ΚΟΥΛΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

8               ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

9               ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

10            ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                     ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

11            ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

12            ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ                       Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

13            ΦΡΙΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

14            ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ                         Γ.Α.Σ.ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

15            ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕ                     Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

16            ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛ  Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

17            ΑΧΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                           Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

18            ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                           Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

19            ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                              Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ

20            ΚΑΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ

21            ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔ                         Γ.Π.Σ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Αποτελέσματα Μάστερ Α Αντοχής

A/A      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ                             ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ

1           ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ                                     Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

2           ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ                                            Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

3           ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                  Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

4           ΜΕΤΣΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ                                                     Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

5           ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                                   Γ.Π.Σ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

6           ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ                                       ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο.

7           ΧΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                                   Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

8           ΞΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ                                                           ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο.

9           ΝΟΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                                    Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

10        ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                                         Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

11        ΞΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                   Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

12       ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                        Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ

Αποτελέσματα Μάστερ Β Αντοχής

A/A        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ                             ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ

1             ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ                                        Π.Ο.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

2             ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ                                                   Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

3             ΤΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                                 Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

4             ΡΟΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                         Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

5             ΚΟΥΚΟΥΛΙΕΡΟΣ ΑΘΑΝ                                             Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

6             ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΡΕΑΣ                                                     Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

7             ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

8             ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛ                                                  Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ

9             ΒΕΡΓΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ                                      Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ

10          ΨΩΜΑΤΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                           Π.Ο.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

11          ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ                                      Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

12          ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ                                     Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

13          ΠΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                               Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

14          ΣΕΡΕΤΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛ                                      Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

15          ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                         Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

16          ΒΛΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                   Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17          ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                       Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

18          ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧ                                             ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο.

19          ΚΕΛΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ                                     ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο.

20          ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ                                               Γ.Σ.ΔΥΜΗΣ

21          ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                   Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

22          ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                       Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

23          ΚΑΝΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                                            Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

24          ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                       ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ

Αποτελέσματα Μάστερ Γ-Δ Αντοχής

A/A        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                                ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ

1             ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΙΩΣΗΦ                                                       ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ

2             ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                                              ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ

3             ΧΟΡΤΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                              Γ.Π.Σ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

4             ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓ                                               Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

5             ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                           Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

6             ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ                                     Π.Ο.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

7             ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                     Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

8             ΜΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                            Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

9             ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.                                          Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

10          ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                        Σ.Π.Ο.Κ.ΕΥΚΛΗΣ

11          ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ                                        Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

12          ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                       Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

13          ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.                                       Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

14          ΣΟΝΙΚΙΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ                                                  Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

15          16774             ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                        Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

Αποτελέσματα Αντοχής Παίδων-Κορασίδων

Α/Α       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                                ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ

1            ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                    Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

2            ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                                            Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

3            ΜΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                           Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

4            ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ                                           Π.Τ.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΟΔ/ΜΟΣ

5            ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ                                     Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6            ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                                 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ

7            ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

8            ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛ                                       Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

9            ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                     ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ

10         ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                              Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

11         ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                           Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

12         ΜΑΓΚΛΑΡΗ ΑΙΚΑΡΕΡΙΝΗ                                       Π.Ο.ΤΡΙΠΟΛΗΣ

13         Γ 2627            ΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΑ                       Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

14         Γ 2140            ΚΑΡΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ              Π.Ο.ΠΑΤΡΩΝ

Δείτε επίσης

κωνσταντίνος ανδριώτης

Ο Κωνσταντίνος Ανδριώτης πήρε τη νίκη στη Λειβαδιά

Επικράτησε το φαβορί… Ο 27χρονος πρωταθλητής, Κωνσταντίνος Ανδριώτης, κέρδισε τον πρώτο αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος ...

11ος Ποδηλατικός Γύρος Νεμέας 2019

Την Κυριακή στις 5/5/2019 διοργανώνεται ο 11ος Ποδηλατικός Γύρος Νεμέας 2019, στη μνήμη του Κώστα ...

7o XTERRA Greece Championship

Ο μοναδικός αγώνας τριάθλου εκτός δρόμου Στις 20 και 21 Απριλίου στην πλαζ της Βουλιαγμένης ...

Pin It on Pinterest